+420 774 760 608, +420 777 027 403 adolfhanousek@seznam.cz

NÁŠ PŘÍBĚH

NÁŠ PŘÍBĚH

Jsme s manželkou generace, kterou učili úctě ke stáří a ta v nás zůstává. Všichni jednou zestárneme a budeme chtít žít důstojně i ve vyšším věku.

Nikdo nechce žít v osamění a zapomění. Máme zkušenost z předchozích let se skupinami seniorů, kteří se k nám rádi vraceli, jak oni sami říkali jako domů. Nejen díky tomu víme co potřebují dříve narození. Několik let jsme plánovali projekt domov seniorům ve kterém jim bude dobře a budou se cítit užiteční a šťastní a od podzimu 2018 jsme otevřeli náš Domov seniorů. Naše rozhodnutí navíc bylo podpořeno faktem, že už dlouhé roky u nás žil náš tatínek a svými cennými radami pomáhal vytvořit pro Vás místo pro Vaše bezstarostné stáří.

Víme jak to v domovech pro seniory chodí (ne všude) a rozhodně nepatříme do kategorie, kde je vše časově dané a kde chybí empatie. Individuální přístup ke každému je naše priorita. Náš záměr je aby se zde lidé cítili opravdu dobře a aby si uvědomili, že život může být i ve stáří plný lásky, legrace a pohody.

Náš Areál

Přilehlý Hnačovský rybník byl založen mnichy z kláštera v Nepomuku, kdysi býval mnohem větší, má písčité, mírně se svažující dno, jeho malebnost zvyšují i skalnaté ostrůvky v blízkosti našeho areálu.

UBYTOVÁNÍ

Areál leží na hlavní magistrále České Budějovice – Plzeň mezi městy Klatovy a Horažďovice v kraji, který byl odedávna osídlen Slovany, kraj, který byl na rozhraní držav Přemyslovců a Slavníkovců. Nachází se v těsné blízkosti Hnačovského rybníka na pokraji lesního komplexu, který se rozprostírá mezi městečkem Plánice a městečkem Nalžovské Hory v Šumavském předhůří a bohatost rybníků, říček, potoků a na druhé straně smíšeného lesa okolo našeho areálu způsobuje celoročně takřka ideální vlhkost a dostatek kyslíku v ovzduší.

Toto se od přírody nedá koupit, toto je neprodejné, takové místo musí přírodou být vytvořené a klid, který se zde skutečně rozkládá je balzámem pro ty, kteří ho vyhledávají a ti, kteří si myslí, že ho nepotřebují, těm rozhodně neublíží.
Ubytování je v garsoniérách, nebo ve dvoupokojových bytech, vše samozřejmě s kompletním sociálním zařízením. Ze všech pokojů je krásný výhled na jih a na celý areál.
Ubytování je možné jak v jednolůžkových garsoniérách, tak i po dvou nebo více, záleží na každém z Vás a na vašem přání, které rádi splníme.

Máte svého mazlíčka? vezměte ho sebou, nikomu nebude vadit.

NAŠE POSLÁNÍ
Rozhodli jsme se vytvořit pro naše, ale i vaše rodiče a blízké areál s byty za dostupnou cenu. Poskytujeme v nich všem seniorům bezpečí, potřebný servis, ochranu a pocit rodinného prostředí. Všichni si považujeme za čest konat vše pro spokojený život našich seniorů. 
PROČ PRÁVĚ MY
Pokud přemýšlíte o změně bydlení třeba pro vás a nebo pro vaše rodiče, kdykoliv nás kontaktujte, rádi Vám odpovíme, proč…. proč nejsme klasická pečovatelská služba, proč necháváme každého volně se rozhodovat o svém programu a proč právě náš senior areál je ta správná volba pro žití.